Opinie

Opinie

Nasi lekarze cieszą się ogromnym zaufaniem małych pacjentów i ich rodzin.

Monika Albanil Cid

"Po prostu super specjalista, bardzo dobre podejście do pacjenta. Przyjemny kontakt. Pozytywna! Z podejściem do chorego. Stara się zrobić wszytko, aby pomóc. świetnie przygotowana! Wszystkim szczerze polecam!"
Agnieszka Duda

"Pani Doktor angażuje się w diagnozę i chętnie wyjaśnia wszystkie wątpliwości, co dzisiaj niestety jest rzadkością. Bardzo polecam!"
Anna Pacan

"Przed kilkoma dniami byłem pacjentem Pani Doktor. W bardzo sympatycznej atmosferze uzyskałem fachową pomoc i przydatne wskazówki co do dalszego postępowania. Jestem wdzięczny za uprzejme potraktowanie 🙂 Polecam!"
Poradnia Okulistyczna Przychodnia Remedis opinie google
I.
Marta Pasternak-Świrska

"Moja córka panicznie bała się lekarzy, aż trafiliśmy na Panią Martę, moja córka teraz idzie na wizytę z uśmiechem. Super podejście do dzieci i dokładność w badaniu, naprawdę polecam !"
Karolina Sibiga-Stępień

"Polecam serdecznie, podejście do dzieci indywidualne i w zależności od wieku, Mama i Syn zadowoleni. Wszystko w przyjaznej atmosferze z uśmiechem na twarzy, dziękujmy."
Maria Turska

"Dziś byłam na wizycie u P. Doktor. ze swoimi synkami. Znam tą Panią jeszcze ze szpitala, kiedy moje dzieci leżały w oddziale neonatologii na Brochowie. Bardzo miła osoba, dobry specjalista, który ma podejście do dzieci i widać że ma „fach w rękach”. Jestem bardzo nieufna, ale jednak zaufała tej kobiecie, bo widać, że się zna na tym co robi. Polecam ;)"